Vezetőképzés az Erasmus+ program keretében - 2015.04.01.

Az Erasmus+ program által támogatott tréningen vett részt a Gordiusz Egyesület a Fundacja Biosynergia szervezésében Lodz-ban, Lengyelországban.

A 2015. március 23-28. között megrendezésre kerülő képzésre Magyarországon kívül Ciprusról, Spanyolországból, Portugáliából, Észtországból, Törökországból, Romániából és a házigazda Lengyelországból érkeztek szakemberek.

Az 5 napos vezetőképzésen az érzelmi, társas és kognitív intelligenciafejlesztésen kívül intézménylátogatás is szerepelt a programban.

Utóbbi keretében egy fogyatékkal élők nappali ellátásával foglalkozó szervezetet és egy szociális vállalkozást tekinthettünk meg. A tréning alatt sok hasznos ismeretet, technikákat és lehetséges jövőbeli partnereket szereztünk a résztvevő szervezetek közül.